News Mehedinti

ANGAJARI IN ORSOVA

Data: 5-10-2017

SC SERPENTIDONE SRL, firma cu experienta in prelucrarea pietrei, angajam pentru taietor si slefuitor de piatra, personal calificat  si necalificat pentru producerea de piatra cubica.

Cerinte:

Experienta de munca in domeniul productiei reprezinta un avantaj.

Sarcini si responsabilitati:

Ce oferim:

Oferta de angajare:

Candidatii interesati pot trimite CV-ul pe adresa de e-mail: ighergulescu@yahoo.ro sau il pot depune la sediul firmei Str Valea Cernei, nr 34, Orsova.

Galerie foto

Urmare a numarului tot mai mare de comentarii care contineau un limbaj neadecvat, administratorul acestui site a decis sa modereze absolut toate mesajele/postarile/comentariile exprimate de catre cititorii www.news-mehedinti.ro. Ne rezervam dreptul de a nu posta comentariile care care jignesc editorii, pe ceilali comentatori, site-ul in sine sau terte persoane, contin cuvinte obscene si jignitoare, fac publicitate altor site-uri, produse ori servicii, fara a avea o relevanta directa cu subiectul articolului, nu au relevanata pentru articolul postat, contin atacuri personale la adresa altor persoane.

comments powered by Disqus